En çok aldatan erkek burçları

En çok aldatan burçlar hangisi, çapkınlığa meyilli erkek burçları, hangi burçlar aldatır, hangi burcun erkeği aldatır? Tüm bu soruların yanıtları haberimizde.

En çok aldatan erkek burçları

En çok aldatan burçlar hangisi, çapkınlığa meyilli erkek burçları, hangi burçlar aldatır, hangi burcun erkeği aldatır? Tüm bu soruların yanıtları haberimizde.

En çok aldatan erkek burçları
06 Haziran 2019 - 16:40

Kişilerin karakterisik özelliklerini aldığı burçlar, ilişkilerdeki rollerini de kuşkusuz ki etkiliyor. Peki, sevgiliniz veya eşiniz olan erkeğin burcuna göre aldatma meylini merak etmiyor musunuz? İşte erkeklerin burçlarına göre aldatma potansiyelleri...

KOÇ BURCU ERKEKLERİ
Koç burcu erkekler, gözlerine kestirdikleri kadında güzellik yada çirkinliğe önem vermezler. Başka bir kadını gözlerine kestirmeleri aldatmak için yeterli bir sebeptir onlar için.BOĞA BURCU ERKEKLERİ
Boğa erkekleri için aldatmak çokta yaygın bir davranış tipi olmasada yemek ve cinsellik konusunu ciddiye almazsanız aldatılmanız kaçınılmaz olacaktır.

İKİZLER BURCU ERKEKLERİ
İkizlerin sahip oldukları karizmatik yapıları gereği etkileyemeyeceği kadın yoktur. Eğer ikizler partneriniz varsa ilişkinizdeki tutku devam ettiği sürece aldatma söz konusu olmayacaktır.

YENGEÇ BURCU ERKEKLERİ
Her ne kadar ailesine bağlılığı ile ünlü olsalarda, yengeç burcu erkekler ev içerisindeki huzursuzluğa katlanamaz. Bu durum onları aldatmaya itecek olsa da muhakkak ailelerine dönmek isteyeceklerdir.

ASLAN BURCU ERKEKLERİ
Aslan erkeği, duygularının peşinden gitmeyi her zaman tercih eder. Eğer başka bir kadından etkilenecek olursa tereddütsüz aldatacaktır.

BAŞAK BURCU ERKEKLERİ
Mantık ağırlıklı ilişki yaşamaya dikkat eden başak burcu erkeklerinin aldatması pek olası değildir.

TERAZİ BURCU ERKEKLERİ
Kadınları etkileme konusunda bir hayli başarılı olan terazi burcu erkekleri, aldatma konusunda başarılıdır.

AKREP BURCU ERKEKLERİ
Akrep burcu erkekleri, aldatmak kadar bunu gizlemekte de ustadır. Bir kadını sevişmeye ikna etmek akrep
burcu erkekleri için çok kolaydır.

YAY BURCU ERKEKLERİ
Macera ve keşfe düşkün yay burcu erkekleri, ortam veya ilişkiden sıkıldığında çok kolay başka bir maceraya heveslenebilirler.

OĞLAK BURCU ERKEKLERİ
Oğlak erkekleri, partner bulma konusunda bir hayli titizdirler. İş hayatlarına da oldukça düşkün oldukları için aldatmaya vakit ayırmazlar. Kendilerine uygun buldukları partner ile direk evlenmeyi düşünürler.

KOVA BURCU ERKEKLERİ
Özgürlüklerine düşkün kova erkeklerini eve yada ilişkiye bağlamak oldukça zordur.

BALIK BURCU ERKEKLERİ
Romantiklikleri ile baş döndüren balık burcu erkekleri, tabiri caizse ayran gönüllüdür. Bu yüzden aldatması şaşılacak bir hareket olmayabilir 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum