L'Oreal Paris Wake Up & Glow Koleksiyon incelemesi

Loreal Paris markasının ürünleri herkes tarafından kullanılıyor ve seviliyor. İşte L'Oreal Paris Wake Up & Glow koleksiyonu ürünlerinin incelemeleri...

L'Oreal Paris Wake Up & Glow Koleksiyon incelemesi

Loreal Paris markasının ürünleri herkes tarafından kullanılıyor ve seviliyor. İşte L'Oreal Paris Wake Up & Glow koleksiyonu ürünlerinin incelemeleri...

L'Oreal Paris Wake Up & Glow Koleksiyon incelemesi
25 Haziran 2019 - 09:00

Loreal Paris’in yaz için çıkardığı, ‘Wake Up & Glow’ koleksiyonuz makyaj severlerin masasında yerini almaya başladı. Canlı ve sağlıklı bir görünüm için gerekli olan her şeyi sunan bu koleksiyon, neredeyse herkesin gönlünü kazanmaya başladı. Bizde sizler için Loreal Paris’in Wake Up & Glow koleksiyonunu inceledik ve fikirlerimizi kaleme aldık.

L’Oréal Paris Bronze Please La Terra Bronzer


Bronzerlar yaz aylarının en vazgeçilmez makyaj malzemelerinden biridir. Wake Up & Glow koleksiyonundaki bronzer da oldukça iyi bir bitişe ve yapıya sahip. Hem vücuda hem de yüze uygulanabilen bu bronzerın kokusu da oldukça güzel. İki farklı renk seçeneği sunan Bronze Please! La Terra bronzerın etkisini dilediğiniz kadar arttırabilirsiniz.

L’Oréal Paris Cherie On The Cake Allık ve Bronzlaştırıcı

Allık ve bronzlaştırıcıyı birleştiren bu L’Oréal Paris Cherie On The Cake paletini hem yüzünüze renk katmak hem de şekillendirmek için kullanabilirsiniz. Vişne kokulu bu allık ve bronzer karışımı, iki farklı renk sunuyor. 

L’Oréal Paris Melon Dollar Baby Allık

Karpuz kokulu ve koleksiyonun en tatlı üyesi olan bu allık, pembe tonlarda ve tüm cilt renklerine uyum sağlıyor. Kolay dağılabilen bir yapıya ve mat bitişe sahip. 

L’Oréal Paris Glow Mon Amour Likit Aydınlatıcı

Geçtiğimiz yaz çıkardığı likit aydınlatıcılara bu koleksiyonla yeni renkler ekleyen Loreal Paris, bu aydınlatıcılarla cildinize çok doğal bir ışıltı katıyor. İçerisinde Hindistan cevizi uyağı içeren bu aydınlatıcılar, cildi parlatırken beslemeyi de ihmal etmiyor. Glow Mon Amour aydınlatıcıları ister tek başlarına isterseniz de fondötenlerinizle karıştırabilirsiniz.

L’Oréal Paris CC C’Est Magic

Ciltteki ton farklılıklarını ve kızarıklıkları gidermeye yarayan bu ürün, 24 saat nemlendirme özelliğine de sahip. Önce yeşil renkte elinize gelen bu krem, cildinize sürdüğünüzde içerisindeki pigmentler sayesinde teninize bire bir uyum sağlıyor. Ayrıca cilde pürüzsüz ve canlı bir görünüm kazandırıyor.

L’Oréal Paris BB C’Est Magic 

Cilde hem renk eşitliği hem de pürüzsüz bir görünüm kazandıran BB krem, hafif yapısı ve nemlendirici etkisiyle cildin sağlığını da koruyor. Yaz aylarında sıkça kullanabileceğiniz BB C’Est Magic , içerisinde incir özü ve antioksidan özelliği barındırıyor. 4 farklı renk tonuna sahip olan bu krem, cildi güneşin zararlı ışınlarından koruyan spf 20’de içeriyor.

L’Oréal Paris Glow Cherie 

Renkli ve aydınlatıcı etkili nemlendirici Glow Cherie hem makyaj öncesi cildinize baz olarak hem de tek başına aydınlatıcı olarak kullanılabiliyor. 3 farklı tonu bulunuyor ve içerisindeki karpuz özleri sayesinde harika bir koku bırakıyor.

L’Oréal Paris Shake & Glow Aydınlatıcı ve Sabitleyici

Makyajın uzun süre yüzde durmasını sağlayan bu sprey, aynı zamanda aydınlık ve canlı bir cilt kazanmanıza da yardımcı oluyor. Yaz aylarında sıcaktan akan makyajınızı bu bitiş spreyi sayesinde sabitleyebilirsiniz. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum